Scoala Gimnaziala Dr. Ioan Mihalyi de Apsa Sighetu-Marmatiei

TELVERDE NATIONAL 0800801100 - telefon gratuit sau site-ul. Unde se pot semnala eventualele nereguli aparute in organizarea si derularea examenelor nationale sau eventualele fapte de coruptie. TELVERDE AL INSPECTORATULUI SCOLAR JUDETEAN MARAMURES 08008160262 - telefon gratuit. Prezentare Gradinita cu Program Prelungit nr. 13 Sighetu-Marmatiei. Inscrierea in invatamantul prescolar pentru anul scolar 2015-2016 are loc dupa urmeaza. Etapa de reinscriere 27.04.2015 - 08.05.2015. Calendarul Evaluarii.

OVERVIEW

This domain scoalamihalyi.ro currently has a traffic ranking of zero (the lower the superior). We have evaluated eight pages within the site scoalamihalyi.ro and found one website referring to scoalamihalyi.ro. We have found two social media accounts retained by scoalamihalyi.ro.

SCOALAMIHALYI.RO RANKINGS

This domain scoalamihalyi.ro has seen a alternation levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for scoalamihalyi.ro

Traffic ranking (by month) for scoalamihalyi.ro

Traffic ranking by day of the week for scoalamihalyi.ro

Astroclubul SARM Sighet

Earth Hour 2014 la Sighet. Earth Hour 2014 Ora Pământului. Bine ati venit pe pagina oficiala a Astroclubului SARM Sighet.

WHAT DOES SCOALAMIHALYI.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoalamihalyi.ro Mobile Screenshot of scoalamihalyi.ro Tablet Screenshot of scoalamihalyi.ro

SCOALAMIHALYI.RO HOST

I discovered that the main page on scoalamihalyi.ro took eight hundred and fifty-nine milliseconds to load. Our crawlers could not observe a SSL certificate, so therefore our parsers consider this site not secure.
82.76.253.83

I observed that this website is weilding the Apache server.

Scoala Gimnaziala Dr. Ioan Mihalyi de Apsa Sighetu-Marmatiei

DESCRIPTION

CONTENT

This domain scoalamihalyi.ro states the following, "TELVERDE NATIONAL 0800801100 - telefon gratuit sau site-ul." Our analyzers analyzed that the website said " Unde se pot semnala eventualele nereguli aparute in organizarea si derularea examenelor nationale sau eventualele fapte de coruptie." The Website also stated " TELVERDE AL INSPECTORATULUI SCOLAR JUDETEAN MARAMURES 08008160262 - telefon gratuit. Prezentare Gradinita cu Program Prelungit nr. Inscrierea in invatamantul prescolar pentru anul scolar 2015-2016 are loc dupa urmeaza."

OTHER WEBSITES

Şcoala Micilor Vedete

Şcoala Micilor Vedete vă invită la cântec şi la actorie. Aici puteţi să cântaţi, să dansaţi, să recitaţi şi să vă faceţi noi prieteni. Relaţii suplimentare la telefon 0740-643071. Marți, 20 iulie 2010.

Şcoala gimnazială Mircea Vodă Călăraşi - Str. Prelungirea Bucuresti nr. 189

Planul de imbunatatire a calitatii. Lansarea unei statii de radio interne. Lista copiilor admisi in clasa pregatitoare. Şcoala Gimnazială Mircea Voda din Călăraşi a sărbătorit Ziua Naţională prin proiectul educaţional La mulţi ani, România! Primăria municipiului Călărași au organizat în parteneriat cu Inspectoratul Școlar Județean Călărași, Casa.

. Şcoala cu clasele I-VIII Miron Costin Suceava

EVALUARE NAȚIONALĂ -clasa a VIII a. ADMITERE IN LICEE SI SCOLI PROFESIONALE. 2017 - Şcoala Gimnaziala Miron Costin Suceava.

Scoala Gimnaziala Colonel Constantin Langa -

Miroslava se dovedeşte a fi un sistem deschis prin normele, valorile şi idealurile promovate având ca ţintă strategică performanţa organizaţională . Este caracterizată printr-un ethos profesional înalt. Regulamentul de ordine interioară a fost elaborat prin consultarea tuturor factorilor interesaţi şi prin respectarea normelor din Regulam.